Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)
 • HAKKIMIZDA


  ERTAN METİN

  İngilizce Öğretmeni - Çevirmen - Yazar

  1987 yılında Bolu’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bolu’da tamamladı. 2005 yılında Bolu 1.’si olarak girdiği İstanbul Üniversitesi Çeviribilim Bölümü İngilizce Mütercim-Tercümanlık Ana Bilim Dalı’ndan 2009 yılında mezun oldu. Lise ve üniversite yıllarında çok sayıda AB projesinin yanı sıra teknik alanlarda ve birçok bilimsel makalede çevirmen olarak görev aldı. 2009 yılından bu yana Yeminli Tercüman olup, resmi belge, bilimsel makale çevirileri, yerelleştirme, simultane konferans çevirisi alanlarında çalışmaya devam etmektedir.

  2009 yılında Özel Bolu Yabancı Dil Kursu’nda (Bolu English) İngilizce Öğretmenliği görevine başladı. Halen Bolu English bünyesinde Genel İngilizce ve YDS-YÖKDİL-YDT, IELTS, TOEFL sınav eğitimi vermeye devam etmektedir.

  2020 yılı itibariyle yayınlanmış 4 kitabı, sayısız makale çevirisi ve İnternet ortamında yayınlanmış ücretsiz eğitim materyalleri bulunmaktadır.

  Yayınları:

  Complete YDS-YÖKDİL Seti, Yediiklim Yayınları (1. Baskı, 2013; 5. Baskı, 2019)

  YDS Start (Strategies and Techniques for Academic Reading and Translation), Yediiklim Yayınları (1. Baskı, 2014)

  YDS Vital Grammar,  Yediiklim Yayınları (1 Baskı, 2015; 2. Baskı, 2017)

  A Text A Day, Yediiklim Yayınları (1. Baskı, 2020)

  YDS - YÖKDİL - YDT Poster Seti, Okulposterleri

   

  Ertan Metin, YDS Online Ders, YÖKDİL Online Ders, YDT Online Ders, İngilizce Uzaktan Eğitim

  İngilizce Dilbilgisi, YDS Çözümlü Soru, YÖKDİL Çözümlü Soru, YDT Çözümlü Soru, Soru Bankası, YDS Paragraf, YÖKDİL Paragraf, YDT Paragraf, Cloze Test, Cümle Tamamlama, Çeviri, Diyalog, Yakın Anlamlı Cümle, Restatement, Paraphrasing, Paragraf Tamamlama, Bütünlüğü Bozan Cümle, Duruma Uygun Düşen İfade, Uzaktan YDS, YÖKDİL Sosyak, YÖKDİL Fen, YÖKDİL Sağlık

   

  ÖZEL BOLU YABANCI DİL KURSU (BOLU ENGLISH)

  Bolu English, Bolu İngilizce Kursları arasında halkımıza ve öğrenci arkadaşlarımıza İngilizce konuşmayı hedef edinen bir felsefe ile 1996 yılından beri, ilkeli eğitim kadrosu ve personeli ile dünya standartlarında bir İngilizce eğitimi sunmaktadır.

  İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar dahil olmak üzere mevcut yabancı dil bilgisini geliştirmek ve tekrar etmek isteyen her seviyedeki kişinin İngilizce ile ilgili tüm gereksinimlerini karşılamaktayız

   

  NEDEN BOLU ENGLISH?

  https://www.boluobjektif.com/haber/ingilizce-ogretmek-bizim-isimiz/9788/

  Bolu’da açılan ilk Yabancı Dil Okuluyuz ve 1996’dan beri Bolu halkına ve her yaştan öğrencilere sıcak bir ortamda ve sadece İngilizce eğitim sunuyoruz.

  Biz sadece İngilizce konuşuyoruz. Alanında uzman ve tecrübeli öğretmenlerimiz, uluslararası düzeyde kabul görmüş öğretim metodlarıyla Türkçe’ye ihtiyaç duyulmaksızın İngilizce eğitimi sunuyorlar. İngilizce öğreniyorum diyebilmek için kursumuzda Ofisler haricindeki tüm alanlarda İngilizce konuşulması zorunludur.

  Kurs programlarımızı Avrupa Ortak Dil Çerçevesi (CEFR) tarafından belirlenmiş öğretim düzeylerine uygun olarak (A1- C1) oluşturuyor ve Cambridge ve Oxford University Press güvencesiyle hazırlanmış orijinal kitap ve ek materyalleri öğrencilerimize ücretsiz olarak temin ediyoruz.

  Türk öğrencilerimizin İngilizce öğrenimi süreçlerinde daha önceleri yaşadıkları olumsuz ve üzücü tecrübeleri, öğrenim sürecinde yaşayabilecekleri zorlukları ve de öncelikli ihtiyaçlarını biliyor, kullandığımız kaynak kitapları sürekli bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik ek materyaller ve sınıf içi- sınıf dışı aktivitelerle destekliyor, en önemlisi öğretim programımızın süresini, sizlerin verim alacağı “GERÇEKÇİ” bir biçimde belirliyoruz.

  Her bir öğrencinin öğrenme yönteminin farklı olduğunu biliyor, dolayısıyla herhangi bir öğretim metoduna “körü körüne” bağlı kalıp olumlu ve olumsuz yönlerini kabullenip öğrencilerimizi riske atmıyoruz. Bolu English’te işlenen her bir konu için farklı öğretim yöntemlerinin içerisinden Türk öğrenciler tarafından en kısa sürede ve en pratik biçimiyle kavranacağı, denenmiş ve uygunluğu tecrübemizle doğrulanmış, doğrudan iletişim odaklı ve sorgulayıcı yöntemleri izliyoruz.

  Öğrencilerimizi yazılı ve sözlü seviye tespit sınavına aldıktan sonra, kendi İngilizce düzeylerine ve hedeflerine uygun gruplara dâhil ediyoruz.

  Adres: Karaçayır Mah. Şirin Sok. Eker – Yüceer Apt. No: 13-15/31 (A101 Market Karşısı) Merkez / BOLU

  Telefon: 0374 212 47 63

  Web: www.boluenglish.com

   

   

   

  bolu english, bolu yds kursu, bolu yökdil kursu, bolu ydt kursu, genel ingilizce kursu, çocuk ingilizcesi kursları

   


Bizi Takip Edin

X